Mane domina

TaisyklėsAISYKLĖS VARTOTOJAMS

Tinklapis „kurskolintis.lt“ skirtas tiems, kurie ieško trumpiausio ir greičiausio sprendimo paskolai gauti.

Užsiregistruodami tinklapyje „kurskolintis.lt“ Jūs sutinkate su šiomis registravimosi taisyklėmis.

1. Užsiregistruodami Jūs patvirtinate, kad registracijoje nurodėte savo duomenis ir neužregistravote vartotojo svetimu vardu ar elektroninio pašto adresu.

2. Užsiregistruodami Jūs sutinkate, kad UAB "NEB Finance", j.a.k. 303171988, produktų ir paslaugų tiesioginės rinkodaros tikslais būtų tvarkomi šie mano duomenys: vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas.

3. Užsiregistravę savo nurodytu elektroninio pašto adresu darbo dienomis gausite naujienlaiškį su svarbiausiomis naujienomis. Bet kuriuo metu galėsite naujienlaiškio atsisakyti, parašę tinklapio administracijai e. paštu info@kurskolintis.lt.

UAB „NEB Finance“ įsipareigoja neskelbti Jūsų asmens duomenų trečiosioms šalims, tiesiogiai nesusijusioms su mūsų paslaugų teikimu.

Informuojame, jog Jūs turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis bei teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis ir bet kada galite atšaukti savo sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis, pranešdami apie tai e. paštu info@kurskolintis.lt.

 

TAISYKLĖS KREDITORIAMS

Gerbiami kreditoriai,

Jūsų ir Jūsų klientų patogumui sukūrėme naują tinklapį www.kurskolintis.lt. Tinklapis skirtas fiziniams ir juridiniams asmenims, ieškantiems geriausio sprendimo paskolai gauti.

Registruotų kreditorių privilegijos:

  • Galimybė operatyviai informuoti būsimus paskolų gavėjus;
  • Galimybė patiems atnaujinti informaciją apie Jūsų kredito įstaigą;
  • Kredito įstaigos logotipas tinklapyje „kurskolintis.lt“;
  • Nuorodos į kredito įstaigos tinklapį.

Užsiregistruodami tinklapyje „kurskolintis.lt“ Jūs sutinkate su šiomis registravimosi taisyklėmis.

1. Užsiregistruodami Jūs patvirtinate, kad registracijoje nurodėte savo duomenis ir neužregistravote vartotojo svetimu vardu, telefono numeriu ar elektroninio pašto adresu.

2. Registracijos anketa http://www.kurskolintis.lt/kreditoriai/vartotojas/register

3. Iki 2011.12.31 registracija – nemokama

UAB „NEB Finance“ įsipareigoja neskelbti Jūsų asmens duomenų trečiosioms šalims, tiesiogiai nesusijusioms su mūsų paslaugų teikimu.

Papildoma informacija teikiama  e. paštu info@kurskolintis.lt.

 

Tinklapio www.kurskolintis.lt administracija


Kreditu rinka Kreditu muge Nacionaline birza Imigration to Europe Вид на жительство в Литве вид на жительство в литве внж в литве гражданство в литве фирма в литве регистрация фирмы в литве бизнес в литве иммиграция в литву